Zahvala za nedeljsko humanitarno akcijo v Kopru

Dragi prijatelji in vsi, ki ste na kakršenkoli način pripomogli k uspešnosti humanitarne akcije, ki je bila v nedeljo, 18.5.2014.

Obveščamo vas, da smo 2. kamion (šleper) s 25 tonami nujnih potrebščin naložili in usmerili prosti Kriznemu centru Beograd. Ob tej priliki se zahvaljujemo naši članici Nataši Radešič, ki nam je priskočila v pomoč in organizirala nocojšnji prevoz. Zahvaljujemo se tudi podjetju Primalog d.o.o., ki nam je omogočilo prostor za skladiščenje. Hvala tudi "moški" ekipi našega društva, Daliborju Samcu, Mladenu Babiću in Branku Bajiću, brez katerih se humanitarna akcija ne bi izpeljala.

Cilj naslednje humanitarne akcije je napotitev kamiona za krizni center v BiH.

O vsem vas bomo sproti obveščali.

Akud Kolo

 

Iskalnik

kreativne delavnice2

status-delovanja

DOČEK PRAVOSLAVNE NOVE GODINE 2020.

Pravoslavna 1