Poseta g. Aleksandra Vlajkovića i g. Slaviše Tomića

U subotu, 15.02.2014, naše društvo je posetio g. Aleskandar Vlajković zamenik direktorke Kancelarije za dijasporu i Srbe u regionu Vlade Republike Srbije i g. Slaviša Tomić konzul Ambasade Republike Srbije u Sloveniji. Tom prilikom predstavnici našeg društva predstavili su rad i planove društva, razmenili mišljenja i što nam je posebno drago g. Vlajković istakao je podršku Kancelarije u radu društva.

Kancelarija za dijasporu i Srba u regionu nam več treću godinu pomaže u izvođenju Kreativno edukativnih radionica za učenje srbskog jezika.

Gospodin Vlajković nam je tom prilikom uručio poklon - knjige i udžbenike, što če biti od koristi za naše radionice.


Zahvaljujemo g. Vlajkoviću i g. Tomiću na poseti.

poseta

Iskalnik

kreativne delavnice2

status-delovanja

DOČEK PRAVOSLAVNE NOVE GODINE 2020.

Pravoslavna 1